Przyjęcia

Obiad po chrzcinach czy komunii dziecka lub spotkanie przy okazji rocznicy ślubu, urodziny, imieniny oraz spotkanie bliskiej i dalekiej rodziny przy dowolnej okazji. Proponujemy Państwu wybór sali restauracyjno-bankietowej na Nowej Holandii. Klimatyzowana sala na 120 osób przyjmuje także rezerwacje na przyjęcia weselne.

 

Nowa Holandia zaprasza elblążan do skorzystania z oferty nowej sali restauracyjno-bankietowej. Sala mogąca pomieścić 120 osób jest idealnym miejscem do zorganizowania ważnych rodzinnych uroczystości. 

W ostatnich latach mieliśmy okazje obsługiwać, wigilie firmowe, rodzinne obiady po chrzcinach, jubileusze związane z rocznicą ślubu oraz spotkania znajomych w związku z imieninami. W naszym kalendarzu przyszłorocznych rezerwacji mamy przyjęcia weselne, zjazdy rodzinne oraz obiady po uroczystości przyjęcia I komunii świętej. Sala restauracyjno-bankietowa to propozycja dla mieszkańców Elbląga, wszystkich zainteresowanych zapraszamy na spotkanie u nas na Nowej Holandii, gdzie przy kawie i domowym cieście omówimy szczegóły Państwa imprezy. Catering Nowej Holandii zorganizuje bankiet, przerwę kawową spotkanie integracyjne lub podsumowanie rocznej działalności w każdym wskazanym miejscu, dysponujemy sprzętem umożliwiającym obsługę nawet do 500 osób.

Wybierając salę na Nowej Holandii jako miejsce swojego wesela para młoda ma zapewnione pełne zaplecze kuchenne, dekoracje stołów i krzeseł, sprzęt nagłośnieniowy oraz oświetleniowy, profesjonalną obsługę kelnerska i barmańską. Plusem lokalizacji jest duży bezpłatny parking dla gości. Nowa Holandia oferuje również usługi własnych prezenterów muzycznych i zespołów weselnych. Osoby ceniące sobie inne rozwiązania, przyjęcie weselne na łonie natury, w wybranej przez siebie sali lub po prostu zaciszu domowym zapraszamy do korzystania z naszego cateringu.

Zapewniamy indywidualny wybór menu na rodzinne imprezy

I Komunia Święta to niezwykłe wydarzenie w życiu dziecka i rodziców. Poprzedzony wielomiesięcznymi przygotowaniami, ten szczególny dzień wymaga uroczystej oprawy. Nowa Holandia proponuje Państwu organizację rodzinnego przyjęcia w swojej sali bankietowej i jako jedno z niewielu miejsc w Elblągu oferuje atrakcje dla dzieci i całej rodziny m.in. plac zabaw na świeżym powietrzu, przejażdżki bryczką lub rejs statkiem dla całej rodziny. Duchowy aspekt uroczystości dopełniony zostanie dniem pełnym wrażeń przede wszystkim dla najmłodszych uczestników przyjęcia.

Przyjęcie poza domem wydaje się po prostu wygodnym rozwiązaniem. Rodzice mogą w pełni cieszyć się z obecności rodziny i gości przyjęcia, podczas gdy nasza firma zajmie się realizacją menu. Oferujemy uroczysty obiad z podziałem na dania dla dzieci oraz dorosłych. Po obiedzie tort, lody oraz serwis kawowy. Na pozostałą część dnia proponujemy bufet z zimnymi daniami do samodzielnej obsługi. Przyjęcie kończymy uroczystą kolacją dla całej rodziny.

W każdym przypadku w momencie rezerwacji terminu firma ustala menu dla gości oraz kosztorys przyjęcia.

Tylko niektóre z możliwości jakie oferuje Nowa Holandia:
-    Imprezy wewnętrzne (sala bankietowa)
-    Imprezy zewnętrzne (teren rekreacyjno-wypoczynkowy)
-    Organizacja imprez w siedzibie firmy (catering)
-    Organizacja imprez w salach poza terenem Nowej Holandii
-    Organizacja wydarzeń firmowych (dni otwarte, otwarcie salonu, rocznica powstania firmy)
-    Inne (m.in. Wigilia firmowa, Spotkanie emerytów)

 

Po więcej informacji i rezerwacje prosimy skontaktować się z szefem gastronomii - Jackiem Łazuką +48 507 247 247

Dołącz do Newslettera

I bądź najszybszy z informacjami o aktualizacjach i Ofertach Specjalnych.

Formularz kontaktowy

Bar / Kasy Parku
55 233 89 90 / 55 615 10 85
Marcin Maj
+48 602 855 255
Jacek Łazuka
+48 507 247 247

Kompleks Gastronomiczno-Rekreacyjny
Nowa Holandia REA GROUP Sp. z o.o. Sp.K.

00 0000 0000 0000 0000 0000 0000

Nowe Pole 1B, 82-310 Elbląg
NIP: 578 - 29 - 23 - 134
REGON: 280093510